אירועים באווירה קלאסית

אם אתם חוגגים בריתות, לנו יש את הפתרון המושלם בשבילכם: מתחם אירועים קטן עם לב גדול. מתחם אירועים המספק לאורחים שלכם מקום רב, במתכונת מצומצמת כייאה לבריתות. אם חיפשתם את המקום להזמים את 150-170 האנשים הקרובים ביותר לך ולבעלך, זה המקום בשבילכם.

האם לחגוג בתל אביב או במרכז?

אנו ממליצים על תל אביב. שם נמצאות כל ההתרחשויות ולשם נמשך הכי הרבה קהל. אמנם זהו אירוע קטן, בדרך כלל, אבל לא הייתם רוצים שלא יגיעו אורחים, הלא כן? לכן, הכי כדאי לחגוג באזור הקרוב למקום מגוריכם, אבל אם כבר החלטתם להתבדר למחוזות מרוחקים, מוטב שזה יהיה בתל אביב ולא במקום אחר שקשה למציאה וידחה אורחים רבים.

אולמות אירועים איכותיים

תל אביב מכילה מגוון רחב של אולמות איכותיים, אשר גם הקטנים שבהם המספקים מקום ל- 170 איש הם מקומות איכותיים המספקים את כל השירות הנדרש לכם, כולל קייטרינג וציוד הגברה. בשונה מכך, במקומות מחוץ לתל אביב הנושאים הללו אינם מובנים מאליהם, וייתכן כי תצטרכו להתנהל מול חברות אחרות, בנוסף לזו של האולם.

גני אירועים מהפנטים

בעיר ישנם כמה גני אירועים עם נוף מטריף וצמחייה מהממת. מקומות אלו יטביעו את חותמם באופן הכי מושלם וטוב שיש, ויאפשרו לכם לגעת ברגשות האורחים שלכם, שיתאהבו בכל עיצובו של השטח החיצוני. גני אירועים טובים לחגיגת האירוע גם לאור יום וגם בלילה בליווי תאורה צבעוניך ומעוצבת.

מתחמי אירועים סוחפים

כמובן שמתחמי אירועים, שהם מקומות בהם ישנו גם גן וגם אולם אירועים, הם מקומות הבוטיק שלכם באמת לכינון האירוע. שם תוכלו למצוא הכי הרבה אפשרויות לחגיגת האירוע, וליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל להגשים את כל מטרותיו.

EVENTO מתחם אירועים אקסקלוסיבי לבריתות

במתחם EVENTO הממוקם ברחוב יגיע כפיים בתל אביב תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים על מנת לחגוג את אירוע הבוטיק שלכם. כאן תוכלו לאפשר לעד 170 איש לשמוח בשמחתכם ולהסב להם מקום מרווח ומענג. בנוסף, לאירוע שלכם יתלוו שירותי קייטרינג והגברה, בליווי צוות קבלת פנים איכותי.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו ל- EVENTO למידע נוסף על חגיגת ברית ובריתה!