איוונטו לאירועים עסקיים

כאשר אתם מחפשים לחגוג במרכז הארץ אירועי בוטיק, אתם עושים את ההחלטה הנכונה. יחד עם זאת, חשוב לשים את ההבדל בין המרכז הגיאוגרפי לבין תל אביב רבתי. במרכז הגיאוגרפי של ישראל, למשל רמת השרון או מנגד בת ים, גרים אזרחים שמטרותיהם על פי רוב הן כמו של האזרחים במקומות המרוחקים מהעיר: לחגוג ליד הבית, במרחק של 20-30 דקות נסיעה. לא כן כשמדובר בתל אביב רבתי. תל אביב רבתי יכולה למשוך אליה אורחים שצריכים לנסוע גם 3 שעות בדרכים. יש כאן אולמות בהם המשפחה או היזם של האירוע בעצמם גרו במרחק כזה והצליחו להביא חלק גדול מהמוזמנים שלהם הרחק מהבית. ככל שידוע לנו, יישום מהלך דומה בעיר קרובה לתל אביב שאינה תל אביב בעצמה – לא קרה.

אולם אירועים

אולם אירועים בתל אביב הוא תמיד מקום נדרש וכדאי, אך יש שרואים בו OLD FASHION. אירועים רבים נחגגים בחוץ, באוויר הפתוח, או משלבים חגיגה בפנים עם חגיגה בחוץ. כאשר אין שטח פתוח, אלא רק מקורה, האירוע לא נראה במיטבו, למעט מצבים בהם אין ברירה, כמו אירוע בחורף הסוער.

גן אירועים

גן אירועים הוא מקום מעט יותר אטרקטיבי ופופולרי לחגיגת אירועים. המתכונת החדשה של אירועים בתל אביב מסתמכת על אירועי חוץ, בשל האקלים החם והנוח של העיר. גן אירועים מהווה פתרון מצוין לכל מי שמבקש לחגוג, למשל, בשישי בצהריים וליהנות מבריזה ושמש כאחת.

מתחם אירועים

מתחם האירועים היה ועדיין המקום האטרקטיבי ביותר לחגיגת האירוע. את האירוע מלווים נופים שונים וצבעים שונים, ולא רק החדגוניות של האולם או השטח הפתוח של הגן: גם וגם. כך, האורחים שלכם נהנים ממגוון נופים וחשים שהאירוע שהם הוזמנו אליו מעניין ומרתק.

EVENTO אירועי יוקרה

איוונטו הנו מתחם אירועים אקסקלוסיבי בתל אביב, אשר מספק מקום לעד 170 איש. המתחם הנו אחד המרכזיים בתל אביב. הוא שוכן ברחוב יגיע כפיים, ומאפשר ללקוחות היזמיים ולאורחים שלהם את כל מה שהם זקוקים לו באירוע הבוטיק. המתחם מבוקש לאירועים רבים מכל הסוגים.

יש לכם שאלות? צריכים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף אודות מקומות לאירועים במרכז!