איוונטו לאירועים עסקיים

איוונטו הנו מתחם אירועים מרשים בתל אביב המספק מענה לבעלי האירועים הקטנים. הוא מאפשר לכם לארח 160-170 איש באווירה ייחודית, ועם המון בונוסים כיזמי האירוע. בחרתם איוונטו? אתם זוכים למגוון שירותי אירוע שלא תצטרכו לחפש בשום מקום אחר, בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מתחם ענק ומרווח

המתחם באיוונטו אמנם אינו גדול אך מאפשר לאורחים שלכם התנהלות קלה ומרווחת באירוע. אם תקפידו על הכללים של 160-170 איש, לא יותר, האורחים שלכם צפויים להנות ממרחבים קסומים במיוחד.

תפאורת אולמות אקסקלוסיבית

מתחם האירועים כולו, הן מבחינה חיצונית והן בשטח הפנימי, נחשב לאחד המעוצבים שנראו. המתחם מכיל צמחייה ותפאורת פנים שגובשו היטב על ידי אדריכלים. המתחם מצויד בכל מה שצריך בשביל לעורר תדהמה אצלכם ואצל האורחים שלכם באירוע בפועל.

שירותי קייטרינג ברמות הגבוהות ביותר

אנו מספקים שירותי קייטרינג טעימים וקולינריים במיוחד. האולם מצויד באחת מחברות ההסעדה המנוסות והמקוריות ביותר בישראל, אשר תעשה הכל על מנת לספק לכם תפריט מעולה, כמיטב בקשתכם. החברה תאפשר לכם לבחור את המזון לאירוע מתוך מגוון רחב של אפשרויות מימוש.

הגברה ותאורה ברמות שלא הכרתם

ההגברה והתאורה באולם מספקות מענה הן לרוקדים שלכם ברחבת הריקודים והן למופיעים שלכם, אם יוזמנו. אנו מצוידים בכל הציוד שיאפשר לכם להוציא סאונד איכותי, אקוסטי וכל זה במבנה שעבר ביקורות רבות בטרם הוכתר ככזה שניתן להגדירו אקוסטי וברמות הגבוהות ביותר.

ריהוט נוח ואיכותי

האולמות שלנו מצוידים בפריטי ריהוט נוחים ואקסקלוסיביים, החל משולחנות האורחים ועד ריהוט כמו ספות וכורסאות לאורחים עייפים במיוחד. הריהוט שלנו מספק מענה איכותי גם לכם כיזמי האירוע וגם לכל מצבת האורחים אותה הזמנתם. הריהוט עוצב על ידי מיטב אדריכלי המוצר וגובש באמצעות חומרי איכות מהטובים בשוק.

צוות אולם שירותי ועתיר ניסיון

צוות האולם ישרת אכם על הצד הטוב ביותר, יספק את שירות קבלת הפנים האיכותי ביותר שניתן, וייתן יחס חם לכל אורח ואורחת במתחם. הצוות יסייע לכם בארגון כל הנדרש לקראת הוצאת האירוע אל הפועל ויעשה הכל בשביל לגרום לו להצליח ולהגיע הכי רחוק שרק ניתן.

במתחם האירועים EVENTO תוכלו להגשים חלום וליזום אירוע מקצועי וחסר מעצורים מכל הבחינות!